Блог (заметки ветврача)

Нові умови ввезення домашніх тварин до Польщі діятимуть з 25 липня 2022 року

Нові умови ввезення домашніх тварин до Польщі, фото

Нові умови ввезення домашніх тварин до Польщі діятимуть з 25 липня 2022 року

Впровадження нових умов ввезення домашніх тварин з України до Республіки Польща перенесено з 16 на 25 липня. Так, з 25 липня 2022 року ввезення домашніх тварин (котів, собак та тхорів) в супроводі їх власників або опікунів (уповноважених осіб) на територію Республіки Польща з України буде можливим за умови виконання наступних вимог:

  • тварина ідентифікована за допомогою мікрочіпу;
  • тварина має діючу вакцинацію від сказу, яка проведена не раніше дати мікрочіпування;
  • тварина має дійсний паспорт Європейського зразка, який видається ветеринарними установами Держпродспоживслужби та підтверджує проведення вищезгаданих операцій.

Для спрощення процедури перетину кордону польські митні та ветеринарні служби не вимагатимуть довідку про стан здоров’я та результати тестування рівня антитіл проти сказу, проведеного методом титрування.

У разі подальшого переміщення до країни, де таке випробування необхідно, власник домашньої тварини може провести тестування в Польщі. Витрати на дослідження та інші необхідні ветеринарні процедури несе власник тварини.

Довідково: тимчасово впроваджені правила переміщення домашніх тварин до країн ЄС (Європейського союзу) в супроводі їх власників або опікунів (уповноважених осіб) тварин призупинені.

Інформація опублікована Держпродспоживслужбою України 18 липня 2022 року.

 

Site developed by WebHosting company.